Unfold (y)our true potential

Prevádzkový elektrikár

Mondi SCP Ružomberok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečenie preventívnej elektro údržby technologických zariadení v definovaných štandardoch podľa časového harmonogramu pri výrobe celulózy
  • operatívna elektro údržba príslušnej časti strojného zariadenia
  • zabezpečenie elektro údržby počas odstávok
  • bezpečnosť
  • neustály rozvoj v pracovnom procese

Požiadavky na zamestnanca

  • Vyhláška 508/2009 odborná spôsobilosť §21
  • Prax 1-5 rokov
  • Základy automatizácie
  • Práca s PC pokročilý /office,…./
  • Stredné odborné vzdelanie, príp. úplné stredné odborné vzdelanie s maturitou elektrotechnického smeru
  • Základy anglického jazyka

Ponúkame

  • Základnú zložku mzdy (brutto) od 874 EUR + bonusy
  • Práca v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom v obalovom a papierenskom priemysle
  • Pestrý sociálny program
  • Individuálne možnosti rozvoja
  • Príležitosť rozvinúť (v)náš skutočný potenciál v rámci Mondi

Informácie o výberovom konaní

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Termín nástupu: čo najskôr
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Kontakt

  • Ak ste tímový hráč, ktorý rád pracuje v dynamickom prostredí, urobte prvý krok a pošlite svoju žiadosť Alene Podolcovej.