Unfold (y)our true potential

Operátor papierenského stroja

Mondi SCP Ružomberok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obslužné činnosti pri výrobe a spracovávaní papiera
  • Manipulácia s tamborami so žeriavom
  • Odber vzoriek papiera a buničín
  • Zavádzanie papierovej dráhy pri prietrhoch
  • Čistenie papierenského stroja,
  • Práce počas odstávok technologických zariadení,
  • Lepenie etikiet s čiarovými kódmi
  • Údržba príslušných častí technologického zariadenia
  • Dodržiavanie definovaných výrobných štandardov
  • Bezpečnosť, zdravie a životné prostredie
  • Neustály rozvoj v pracovnom procese

Požiadavky na zamestnanca

  • Ochota učiť sa nové veci
  • Manuálna zručnosť
  • Stredné odborné vzdelanie, príp. úplné stredné odborné vzdelanie s maturitou technického smeru
  • Vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame

  • Základnú zložku mzdy (brutto) 731,79 EUR + bonusy
  • Práca v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom v obalovom a papierenskom priemysle
  • Pestrý sociálny program
  • Individuálne možnosti rozvoja
  • Príležitosť rozvinúť (v)náš skutočný potenciál v rámci Mondi

Informácie o výberovom konaní

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Termín nástupu: čo najskôr
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Kontakt

  • Ak ste tímový hráč, ktorý rád pracuje v dynamickom prostredí, urobte prvý krok a pošlite svoju žiadosť Alene Podolcovej.