Unfold (y)our true potential

Koordinátor vzdelávania papierenského stroja

Mondi SCP Ružomberok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinácia vzdelávania zamestnancov papierenského stroja,
  • organizovanie interných, externých školení a povinných zákonných školení,
  • správa e-learningového systému, evidencia, štatistika a vyhodnocovanie,
  • správa vzdelávacích aktivít v systéme, zabezpečenie úloh v oblasti administratívnej podpory,
  • reporting, analýza dát,
  • komunikácia so zamestnancami a dodávateľmi,
  • pravidelná spolupráca s oddelením Ľudských zdrojov
  • podpora efektívnej internej a externej komunikácie,
  • ostatné administratívne práce súvisiace s agendou podľa pokynov

Požiadavky na zamestnanca

  • Stredoškolské vzdelanie ekonomického alebo humanitného smeru
  • Plynulá znalosť anglického jazyka je nevyhnutná (B2)

Ponúkame

  • Základná zložka mzdy (brutto): 1029 EUR + bonusy
  • Práca v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom v obalovom a papierenskom priemysle
  • Pestrý sociálny program
  • Individuálne možnosti rozvoja
  • Príležitosť rozvinúť (v)náš skutočný potenciál v rámci Mondi

Informácie o výberovom konaní

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Termín nástupu: čo najskôr
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Kontakt

  • Ak ste tímový hráč, ktorý rád pracuje v dynamickom prostredí, urobte prvý krok a pošlite svoju žiadosť Alene Podolcovej.